![]() |
Swamber33x15.5x15+10x15nami vanteet
Elikkäs tommoset käyttämättömät muta-kumit ja 10x15 takoalumiiniset vanteet-55 offset jako5.5x6 eli käy vaikka mihin härpättimeen..H.2300:-E tel.0400-504403. Sarja kuopiossa.Kuvia nettiauto id.1392392(en saa kuvia tänne laitettua)
|
kopion aikani kuluksi linkit nettiautosta noihin sun kuviin... http://image.nettiauto.com/extra/car...384c2ef663.jpg http://image.nettiauto.com/extra/car...ef22fc6065.jpg sheetmetal |
vaihdetaan päikseen mun datsuniin, reilu kauppa kummallekin..? ei olisi kyllä pitkä välimatka siirtelyihin.
pakkeli, ystävä vai vihollinen? Edited by - Urbancityboy on 16/07/2007 00:27:02 |
|
paljolla pelkät renkulat???
|
datsunissa on muuten alla kahdet uutta vastaavat rengassarjat (205x15) ja kahdet aluvannesarjat,toiset 300sx alkup. ja toiset billetin monelle jaolle käypäiset. nuo billetit maksaa kuulemma uutena tonnin pintaan. tulevat kauppaan mukaan. lisää kuvia jos tarv.
tuommoisen datsunin pelkkä kone ja laatikko oli taannoin myynnissä hintaan 1500e ja näyttivät myyneen ne parissa päivässä. pakkeli, ystävä vai vihollinen? |
Kiitos kuvien siirrosta..hieno on datsuni joo...Möisin mielellään ihan rahalla suoraan..KATELLAAN..
|
ostaisin ihan mieluiten myös suoraan rahalla, mutta finanssiasiat ei ole siihen kohdallaan..kinnostusta on kun nuo olisi tuohon projektiini just passelit. jos ei meinaa suoralla mennä niin tuumataan,tuo auto on kyllä arvokas kasa rautaa ja alumiinia. seurataan tilannetta.
pakkeli, ystävä vai vihollinen? |
paljolla myyt pelkät vanteet? käykö toyotaan?
Note! This message was posted anonymously! |
Lainaus:
<center>--------------------------------------- www.pirate4x4.no www.pirate4x4.com www.formula-offroad.fi </center> |
juu pelkät renkaat kiinnostaa !!!!
-------------------------------- reggaava nyybi |
Renkaat maksaa 1250:-e ja vanteet1050:-. Voin myydä erikseenkin.OFF set-55 eli käy TOJOTAAN..! Laitan kohta omaan Hiluxsiin jos ei muille kelepooo...?
|
Sivu luotu: 16:56 (GMT +2). |