![]() |
Offailua forumissa
Aluks pitää myöntää etten löytäny yks kaks mistään noita kuvien linkitys ohjeita joten josko joku fiksu taikka nörtti.(profiilissä 2 viimeistä kuvaa)
Nyt pääsee harrasteleen metsässä ajelua pienellä alku sijoituksella. Euron verran sisään ja muutaman minuutin ajohurma alkaa. Aidot möyrimis äänet ja joustot mukana, biliksen lopuksi vielä sireeni huutaa jotta tietää tehneensä jotain laitonta. Tätä sit vain toistetaan kunnes latit on taskusta loppu ja himo tyydytetty. Jonoa odotettavissa Forumin parkkitasolla "KAIKKI MIKÄ EI TAPA SATTUU AIVAN V***STI" |
http://static.petrisimolin.com/galle...-offilelu1.jpg
http://static.petrisimolin.com/galle...-offilelu2.jpg http://faq.offipalsta.com/index.php/...itt%C3%A4minen LADA Niva 1989(In Memoriam) Mitsubishi Pajero 1991(In Memoriam) Toyota HJ60 1983 |
Hehee ! <img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle>
-mistäs tommosen kolikkojeepin sais ostettua ? *press play on the tape* http://www.peeveli.com/offiforum |
Jälkikasvu (=tytöt) on tuolla useamman kerran "ajanut" ja riemulla ei ole ollut rajoja. Ei mikään todellinen maastoauto mutta erittäin hyvä simulaattori pikkuihmisille. Kerran koitin itse lähteä pienelle lenkille mutta polvitila loppui kesken :)
Tumpula Racing Team |
Tollanen pitäs saada kotiinkin 1v poijjaallekkin<img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle>
-offroad ylä-pirkanmaa- |
Eikös tuo ole tuossa Forumin parkkihallin hissiaulassa?
http://static.petrisimolin.com/galle...bowtiesign.JPG |
Sivu luotu: 22:13 (GMT +2). |