![]() |
M/V Retki/matka vene projekti Myyty
Puurunkoinen kuidutettu.runko on hyvässä kunnossa samoin kuidutus,sisätilat hieman kesken eräiset.Berkigs nelipyttynen kone.jossa polttoaine järjestelmä hieman vaiheessa.eteen/vapaa/pakki vaihteet.sähköt uusittu.ei ole ollut vuosiin vesillä,vene on seissys pihalla pari vuotta joten se kaipaa myös vähän pesemistä.
Varusteita:ajovalot,lisäpitkät,sumutorvet,automaat ti pilssi,työvalo,kaijuttimet,tyynyt,köysiä,yms roinaa kaikkee ei muista. Alla on tällä hetkellä traktori traileri jossa ei ole renkaita,se kuuluu kaupaan.vaihtoa johonkin voi ehdotaa.kuljetuskin saattaa järjestyä. lisää Kuvia profiilisa (Vene ). ostaa nyt joku hyvä paatti vaikka ryyppy kämpäksi tallin taakse. tai vaikka kokon täytteeksi juhannukseksi Pituus n:9m korkeus n:3m leveys n: 2.5m syväys n:1m paino:n 3000kg http://static.petrisimolin.com/galle...-venesisa4.JPG http://static.petrisimolin.com/gallery/data/images/Ramo82-vene%20sisa.JPG[/img) http://static.petrisimolin.com/galle...o82-vene11.JPG Edited by - Ramo82 on 22/02/2007 20:44:37 Edited by - Ramo82 on 22/04/2007 21:36:31 Edited by - Ramo82 on 01/10/2007 18:31:31 Edited by - Ramo82 on 16/05/2008 21:09:47 |
http://static.petrisimolin.com/galle...o82-vene10.JPG
-Enemistö tarkoittaa joskus sitä, että kaikki idiootit on samalla puolella- -EUvostoliitto. Toverismin toinen mahdollisuus!- -Metallimusiikki on pelastanut monet Jeesukselta- http://www.petrisimolin.com/smiley/moon3.gif |
Rupee veneilykelit lähestyyn. Tarjotkaa edes jotain! vaihtoakin voi ehdottaa.
|
Hei,
Etsimme lestadiolais perheellemme retkivenettä kesäksi ja ihastuimme tähän yksilöön. Onko tästä mitattu kosteuksia ja onko tätä myrkky maalattu koskaan? Voiko vetää trailerilla vaikka renkaat puuttuu vai olisiko erikoiskuljetus varmempi keino? Asumme Sipoon karhusaaressa ja meillä olisi rannassa laituri ja rakastava koti odottamassa. Onko hinnassa tinkivaraa ja onnistuuko rahoitus? nimimerkki "uppotukki" kiittää kipparia. Note! This message was posted anonymously! |
Ei ole mitattu.En tiä millä on maalattu.en suosittele trailerin vetämistä ilman renkaita:) hinta on neuvoteltavissa.Rahoitus ei onnistu.
|
saiskos etu hytästä ja muutenkin sisä tiloista kuvia?
tämmöstä tänään. |
kyllähän siitä saa mutta kamera lähti just viikoks reissuun. et viikon päästä järjestyy.
|
ostaakaa nyt joku tästä hyvä projekti.ennen ku se maatuu tohon pihalle!!
Note! This message was posted anonymously! |
vielläkö myynnissä???
tämmöstä tänään. |
vielä on myynnissä. mutta kuvia en ole saanu otettua.
|
missä päin muuten sijaitsee?
-Schillinger- |
pärskäytäppä muutama voto sisus tiloista ni aletaan katteleen. alan sitte puhuun isäntää kaveriksi jos alakasimma rakenteleen tuon vesille.
tämmöstä tänään. |
Vene on Tammelassa,Forssan lähellä. nyt on sisäkuvia profiilissa nimellä: venesisä
|
privaa laitettu.
tämmöstä tänään. |
vielä löytyy mitähän tästä sais?????
|
1500€
|
Vielä on tämäkin pihalla mätänemässä.vaihdetaan vaikka johonkin pienempään
|
Sivu luotu: 04:01 (GMT +2). |