![]() |
Hometta patukassa...
http://static.petrisimolin.com/galle...assa%20001.jpg
Eipä oo vähään aikaan tullut kurkittua tuon varaosatorson sisälle. Oikeesti ollut näköjään kosteahko syysilma tänä vuonna. Saattaapi kyllä johtua tuosta ..tun kattoikkunasta.<img src=/smiley/jerkit.gif border=0 align=middle> http://static.petrisimolin.com/galle...assa%20002.jpg (ps. sori jos joku puppelipoika luuli otsikon perusteella jotain muuta.) -- Hyvin vähän, tuskin milloinkaan, jos silloinkaan -- |
Aika hienot nuo turvavyöt, ei varmasti ole kovin monella samanlaisia. :)
---------------------------------------------------- Antaako ajokunto aiheen ajaa aamulla? Alkoholi poistuu verestäsi hitaasti. Yleensä hitaammin kuin luulet. Arvioi oikein ajokuntosi, jos aiot ajaa. ---- www.students.tut.fi/~koivune3/index.html |
Lainaus:
-- Hyvin vähän, tuskin milloinkaan, jos silloinkaan -- |
etu turvavyöt on mulla ylimääräset hyvinkäällä. itse irrottaen ei maksa mitään... kun ei tuo home irtoa millään noista. jää täplikkääksi.
*team crasshopper* -offipalsta.com sinne ne miehet menneet on- |
Mulla oli Caddyssä turvavyöt samannäköset! Mitähän se home niistä syö, ku eikös ne ole muovia koko vyöt? Hikeä ja nahkaa?
Hjoo, mullakin on kattoikkuna!!! <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> A-P Kotimainen diesel on jees!!! Kuvia: http://aph.1g.fi/kuvat/ |
Home on tuttua kun auto seisoo mutta tuntuu noilla jyrsijöillä olevan bileet kun oli autonpesu
sieni jyrsitty pesämäiseen muotoon ja villapipoon kuljetettu paperi silppua.Mätiä koreja niin jostain niillä on kulkureitti Lantikan startista pääs palaneen haju! Edited by - Bruno on 13/12/2006 18:06:52 |
Ukolla oli joskus parikymmentä vuotta sitte Plymouth Volare, hienossa kunnossa eikä todellakaan mätä. Jostai kolosta ne jyrsijät siihenki meni viikon aikana ja silppus kaiken mihin pystyvät.
Jumaliste sitä siivoa autossa. Meni mopen oppaat ja ohjekirjat sun muut rekisteriotteet. Yrittivät vielä verhoilujakin tärvellä. -- Hyvin vähän, tuskin milloinkaan, jos silloinkaan -- |
ei muuta kun pikku pinta pesu niin taas on kuin uudet.
Älä ryöstä, verottaja vihaa kilpailua! |
angora sisusta ,aikas makee on ,samanlaisia kasvustoja löytyy aina aika ajoin jääkaapista<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
|
hyh hyh, saatais jäädä ajelut vähemmälle, jos auto tollaselta näyttäs.
|
Lainaus:
--Teknik, sano ryssä kun saranan näki.-- Kuvia matkan varrelta |
Huonoja kokemuksia homeisella autolla ajelusta, pukkas keuhkokuumeen.
ToyZuki SJ418 RR -76 |
Kyllä ne mukavat näkymättömät itiöt siellä ilmassa leijailee.
|
Laalaan viherpiipertäjä näytti kans aika surkeelta kun muutaman vuoden tallin pihassa makasi. Allergiselle ihmiselle varmaan surmanloukku ja tuskin kenellekkään terveellinen.
|
Hae kaupasta Rajamäen tavallista etikkaa ja truuttaa reilusti joka paikkaan. Saa home kyytiä ja tulee miellyttävän raikas tuoksu autoon. On meinaan hyvä puhdistusaine ja tosiaankin tappaa kaikki pöpöt. Eikä ole ihmiselle vaarallista ja on halpaa.
Liikkuva jääkaappi rules.... |
Joo tuota vähä muistelinkin että etikka tepsii tohon härmään. Pitäs noi vyöt ja ehkä penkit pelastaa viikonloppuna tuosta poies. Tuo auto menee ens vuoden puolella palasiksi, kuhan saan toiseen koppaan peltihommat valmiiksi ja näin talliin tilaa.
-- Hyvin vähän, tuskin milloinkaan, jos silloinkaan -- |
Sivu luotu: 17:08 (GMT +2). |