![]() |
M: Lexus LS400 -92 ilman tekniikkaa
Tuollainen henkilöauto jää ylimääräiseksi, joten varaosia saa kysellä jos sellaisille on tarvetta. Auto on oikealta ohjattava ja vielä toistaiseksi ajokuntoinen. Vaihdossa voi koittaa tuputtaa melkein mitä vaan. Auto on Helsingissä.
050-545 7475 jouni piste ilomaki at gmail piste com /* Life Begins at 35" */ |
Kuvia prkle!!!
|
minkäslaiset jakkarat siinä on?
______________________ Montenegro #38 |
Otan kuvia perkele kun ens kerran käyn tallilla... Jakkarat beigeä nahkaa - etupenkit sähköllä ja kahdella muistipaikalla. Tuommoinen se on malliltaan -> http://www.nettiauto.com/viewVehicle.php?id_car=910983 (siis ei ole tuo kyseinen auto vaan "samanlainen").
/* Life Begins at 35" */ |
Kuvia projektista johon tekniikka on menossa<img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>
Muistitko käyttää <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle> http://www.petrisimolin.com/ThePalsta/search.asp |
Piti kysyä että minkä korisessa land cruiserissa leluxin kone on...:)
Mittee sie etelän mies huidot, mikset sinä käytä offia? |
Lainaus:
/* Life Begins at 35" */ |
UZJ70 tai UZJ73 ???? Mitä hittoja noi on? Vai onko tää nyt jotain salakieltä mikä ei aukee tavalliselle ihmiselle?
|
Siis 70-sarjan kori, mahdollisesti venytettynä -73:n akseliväliin. Koneena on 1UZ-FE.
/* Life Begins at 35" */ |
Sehän tais mennä kaupaksi... Olis varmaan pitänyt pyytää enempi? Nyt Pauli jäi ilman tämmöistä aarretta.
/* Life Begins at 35" */ |
Menikö Lahden suuntaan.
------------------------ |
Johonkin Itä-Suomeen kai... Vasta varauksessa on siis.
/* Life Begins at 35" */ |
Lainaus:
|
Sivu luotu: 05:17 (GMT +2). |