![]() |
Muhamed -kuvia,mistä?
Eiks aikoinaan ollut vastaavan alkuisia kuvia tintti lehdessä? Muhammad-kuvat jatkoivat maailmanmatkaansa,olisi nähtävä myös ateistin silmin mistä tässä on kyse eli onko linkkiä mistä kuvat putkahtaisi koneen näytölle.Sanomattakin on selvää ettei niitä kannata pamauttaa tänne töllötettäväksi,ette noi muhlimit innostu masturboimaan näitä sivuja.äh sabotoimaan.
|
Kaiken pahan alku
[edit] sensuroitu varmuuden vuoksi, ettei muslimit suutu ja pommita [/edit] httpx://atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shrugs/images/danish_cartoon_muhammed_2.jpg Kaiken pahan alku -Enemistö tarkoittaa joskus sitä, että kaikki idiootit on samalla puolella- -EUvostoliitto. Toverismin toinen mahdollisuus!- -Metalli on pelastanut monet Jeesukselta- http://www.petrisimolin.com/smiley/moon3.gif |
On kyllä perin naurettavia nuo hublamit. Itse ne tekee vidoita missä ne länsimaalaisia ihmisiä silppoo, ampuu ja uhkailee. Sitten tulee tuollaisia pilakuvia niin se on maailman loppu. Miettisivät ensin mitä niiden uskonnon edustajat on tehnyt ja sen jälkeen pitäis tuota meteliä noista kuvista, jos sille on mitään perustetta.
-- Ensi kesän hittituote on oma Suikka projekti -- Nerd-O |
|
Sitten Prisma keskelle ja reilusti parkkitilaa http://static.petrisimolin.com/galle...MAKE--logo.gif
--Medisiin, sano ryssä kun pullon löysi.-- |
http://www.stickdeath.com/martyr.html
-Enemistö tarkoittaa joskus sitä, että kaikki idiootit on samalla puolella- -EUvostoliitto. Toverismin toinen mahdollisuus!- -Metalli on pelastanut monet Jeesukselta- http://www.petrisimolin.com/smiley/moon3.gif |
Noniin... Ehkä olen jollain tapaa samaa mieltä jostain edellisitä asioista, mutta eipä silti aleta rasisteiksi taas.
/* Life Begins at 35" */ |
Sivu luotu: 04:44 (GMT +2). |