![]() |
Renkaan kuviointi kone
Digitaalinäytöllä, voi säätää terälle eri lämpötiloja kumi seoksien mukaan. Teräkokoja voi vaihdella ja teriä tulee mukaan yli 40 kpl.
050-332 8516 Note! This message was posted anonymously! |
mitäs aparatilla on hintaa ?
Note! This message was posted anonymously! |
Tarjousten perusteella pyritään myymään
Note! This message was posted anonymously! |
Noh... Alotetaan sitten: 49,95€
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- Elämä ilman riskejä on tylsää eikä tylsä elämä ole elämisen arvoista! |
Tarjotaan 54,95€
|
Huomatkaa, PYRITÄÄN, Ei tarvitse aloittaa edes tuollaisista hinnoista. Selvitelkää mitä haluatte ja sitten tarjoatte. Jos maksaa uutena yli 600E niin miten sen voi myydä 50E?? Eli kyseessä on laadukas tuote, ei mikään pilteman tai motonetin halpis.
Note! This message was posted anonymously! |
Lainaus:
Note! This message was posted anonymously! |
satku
"There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't." |
|
Laitas koneen merkki ja malli tai linkki sivulle mistä voi katsella minkälainen kumileikkuri on myynnissä niin voi alkaa hintataso nousemaan?
|
No perkele jos se on niin vaikeeta LAITA SITTEN SE HINTAPYYNTI näkyviin..
Note! This message was posted anonymously! |
Merkki PSO PS 15 TRUCKSTAR 220 volts 50 hertz 370 watts
kuvat voin laittaa e-mailiin jos joku haluu Note! This message was posted anonymously! |
Olisko tuollainen
http://www.premiumwanadoo.com/pso.fr...uckstar-01.gif http://www.premiumwanadoo.com/pso.fr/uk/index.php _ _ _ _ _ _ _ #RR V8 -76# #LR S1 -55# Edited by - HäRVeli on 29/12/2005 21:14:02 |
300 €
Ja osoite on Alhonkulma 45 03810 Ikkala |
Sivu luotu: 08:02 (GMT +2). |