Offipalsta.COM

Offipalsta.COM (https://forums.offipalsta.com/index.php)
-   Chit-Chat (https://forums.offipalsta.com/forumdisplay.php?f=172)
-   -   Gaziin varaosia (https://forums.offipalsta.com/showthread.php?t=15702)

Ex_inkkari 15.11.2005 18:08

Gaziin varaosia
 
Saapui tänään eka erä...ja lisää tulossa :) kiitokset eräälle "ite oot mulkku" miehelle kun jaksoi piiskata itseään ja järjesti osat ryssänpaskaan. Virranjakaja on niiiiin hieno että tahtoo asentaa sen heti paikalleen <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

Mutta sitä olutpullon korkkia en tilannut, paljonkohan se mahtoi tehdä rahtikuluissa ??? <img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle>

Gaz-66 ryssän citymaasturi

tiipe 15.11.2005 18:34

juu korkki kuului kauppaan maantaina lähtään pienelle viihde reissulle niin samalla käyn hakees sen paineastelman pistän tiistaina matkahuoltoon <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>kun selviää eka pois rajantakaa viihteeltä ,hyvä jos on jakaja hieno pitää katsoo mitä lisä ylläreitä löytää matkaan seuraavaan pakettiin.<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

"sisäpiiri safarit .fi"

ite oot mulkku!

15.11.2005 19:31

Määkin haluun gazi osia :)


Note! This message was posted anonymously!

AJK 15.11.2005 21:18

Voisiko mystinen osientoimittaja kertoa että mistä päin Venäjää noita Gazin osia saa läheltä rajaa vai onko se YYA sopimuksen nojalla salainen.


tiipe 15.11.2005 21:35

viipurista löytyy kolmesta paikkaa eli suht läheltä rajaa .

"sisäpiiri safarit .fi"

ite oot mulkku!

Paavo 16.11.2005 09:18

Lisää katsitopikkeja, jee!

"There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't."

A-P 16.11.2005 21:52

Lainaus:

quote:
Sorry, pääsi unohtumaan että täällä saa vain puhua Paavoa kiinnostavista aiheista...
On se herkässä...

A-P
Kotimainen diesel on jees!!!
Kuvia: http://aph.1g.fi/kuvat/

Ex_inkkari 16.11.2005 22:10

Lainaus:

quote:
On se herkässä...

A-P
Kotimainen diesel on jees!!!
Kuvia: http://aph.1g.fi/kuvat/
Entä sitten ???

Gaz-66 ryssän citymaasturi

16.11.2005 22:31

Katos ei ollukkaan sisällä.
Eli tänne kelpaa myös gazin osat.


Note! This message was posted anonymously!

Revolver 16.11.2005 22:36

Löytyykö sieltä luvatusta maasta myös gazin pikkuveljen (siis UAZin) osia?
Osaatko muuten Tiipee sanoa löytyykö Pietarista jotain UAZ varaosa liikettä? Olen kuullut huhuja että sielä olisi tavaratalon kokoinen liike täynnä UAZ osia <img src=icon_smile_shock.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_shock.gif border=0 align=middle> onko vain kuulopuheita?

UAZ-315126
"Ulyanovsky Avtomobilny Zavod"

tiipe 17.11.2005 09:21

juu kyllähän siellä uaz osia löytyy eikä tartte pietariin mennä ,tavaratalo koko voi olla toinen kun suomessa eli pari sataa neliöä tai 20 neliötä sinne päin.

"sisäpiiri safarit .fi"
ite oot mulkku!

www.fjdc.org
www.pahama.com
www.montenegrooffroad.com


Edited by - tiipe on 19/11/2005 10:06:46

JTY 17.11.2005 20:39

Pääseekö seuraavaan tilaukseen mukaan ?


tiipe 19.11.2005 10:09

ei tässä mitään tilausta ole lupasin tuoda muutamia osia juhalle enemälti ei ole tarkoitus käydä tuomaan niitä tai alkaa tuntumaan liiaksi työltä ja hinnan on sitten sen mukaiset .

"sisäpiiri safarit .fi"
ite oot mulkku!

www.fjdc.org
www.pahama.com
www.montenegrooffroad.com


Sivu luotu: 18:24 (GMT +2).