![]() |
Jeepin oven lukot
Ekat pakkaset tuli ja cherokeen ovet ei halua aueta. Avain kääntyy lukossa, mutta lukot ei aukea. Lukon vivusto kangistuu älyttämän jäykäksi. Edes sisäpuolelta ei saa lukkoja päältä pois. Mihinkä päin vivustoa tarttis saada laitettua sopivaa voitelua ja kuinka hankala on saada vivustoa purettua?
|
Oookko sä ostanu Nerd-O:n vanhan Jeepin?<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
Sorry, ei mulla oo neuvoa sulle kun mun Jeepissä ei oo moista ongelmaa ollutkaan.:) HAMMERPOWER RULES! |
Ei oo Nerd-O:n vanha, on kylläkin palstalaisen vanha peli. Mut apuja kaivattiin niitten lukkojan kanssa. Sain kyllä JAMANT mieheltä pätevät neuvot.
|
Keneltäpä muultakaan!:)
Jos Jamant ei auta, on tauti kuolmaksi Jeepille!<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> HAMMERPOWER RULES! |
Lainaus:
http://www.petrisimolin.net/gallery/...I-sivusta2.jpg Note! This message was posted anonymously! |
No toi yksilö mulla nykyään on.
|
Onnittelut hienon auton ostosta! Varmasti hyvä peli, itsellä ainakin on naama taas messingillä kun huomas kuinka mahtava keli tänään on!
HAMMERPOWER RULES! |
Sivu luotu: 20:09 (GMT +2). |