![]() |
Impullsi, keskus, jyrsin yms..
Lopettaneesta pienkonehuollosta jäämistön jäänteet myyntiin.
Roinat huoltoon tulleita ja noutamatta jääneitä / korjaamottomia. Sen verran muistikuvia, että tuo alakeskus räpsii vikavirtasuojaa ja tuo stigan jyrsin lähti ainakin pari vuotta sitten käymään mutta ei ottanut kunnolla kiekkoja. Kiuas on ehjä, ja toi pulttarikin toki se on kiinalainen niin odotukset sen mukaan. Kamat Jokioisilla ja huudon jälkeen 1vko aikaa hakea, tai saa olla pidempäänkin max 1kk mutta sitten en voi taata että saavat olla katon alla. Piharakennus puretaan ja siksi näistä eroon päästävä. Lähtö 5€ ja korotukset vähintään vitosen välein. Alkaa nyt ja päättyy 17.5.2015 klo 20:00 tai sen 5min viimeisen huudon jälkeen. Tavarat on mitä on, ei vaihto / palautus mahdollisuutta. Onnea huutajille ! P.0440100820 Ja kuvat myytävistä roippeista http://qjdam.kuvat.fi/kuvat/myynti/ |
5€
|
10€
|
20€
|
...
Upataan kerran, ettei mee siten turhaan keltään ohi...
|
Montas kappaletta noita Bexin naulaimia on?
|
..
Vissiin kaks. jotain puutteita niissä on.. kuten kuvistakin tarkkaan katsottuna voi huomata.
|
Lainaus:
|
..
Ja jos ostaja haluaa niin mukaan saa vielä yhden kinkkiskootterin. Jotain puutteita siinäkin on. Ainakin kaasarin ja kaasukahva puuttuu.
|
25 eur
|
Jos joku tarvii noita bexin runkoja, latureita ja akkuja tai pasloden osakasoja niin laittakaa yv:tä niin saa postikuluilla + 5 euron pakkauskuluilla kotia kaikki. Yhtään kokonaista kun ei ole ja kaikki taitaa olla erilaisia kaikki niin ei näistä mitään saa kasattua. Laatikot leikon pulttilooriksi eli ne ei tule mukaan.
Kiukaan saa hakemalla jos joku tarvii - heittelen romukasaan huomenna. |
Sivu luotu: 00:36 (GMT +2). |