![]() |
+500kpl Golf palloja
EI VARASTETTUJA!!!!!
Kaveri tekee näitä golfkenttiä työkseen ja esim ruoppaa vesiesteitä(johon jotkut esim porilaiset ammattilaiset)näitä huitoo Joukossa paljon ihan merkkipalloja On Rangee ja pelipalloja sekasin 100e koko kasa Karkkila 0503615949 http://kuvaton.com/k/yOlS.jpg |
täysin homo laji mutta tarjotaan 50€ ja aivan sama vaikka olis kuumia porilaisia palloja:D
|
Myyty,varastetut ja ongitut porilaiset pallot Popolle!!!koska haet?
|
tuosta omistuksesta väännettiin myös täkäläisen homo golffi seuran kanssa kun sukelsin läheisestä vesialueesta golf palloja useita lihakunna laatikollisia.
merkaamattomat möin hyvällä rahalla etiä päin. mutta tuo golffi seuran joku hippi tuli mussutaan että net merkatut on niitteen ja olis ne vieny mutta ei maksanu mulle niistä mitään kävin sitten kippaamassa ne syvimpään kohtaan koko lahtea. sitten luin laista että löytö esineen saa löytäjä pitää jos sen arvo on halhainen tai se on tahallaan hukattu eli hukkaaja tietää missä se on muttei ole sitä viittiny hakea. minusta kumpikin nuista lakipykälistä täyttyy noiden golffipallojen osalta ja tänä kesänä aion myydä joka ainoan mitä nosta. |
Koskee poistettuja viestejä tässä ilmoituksessa (kirjoittajat tietävät, mitä tarkoitetaan): nyt lopetetaan turha juttelu ilmoituksessa ja merkitään ilmoitus sääntöjen mukaisesti myydyksi, jos kerran pallit on myyty. Jos joku haluaa avautua vailla ostoaikomusta myytävästä tavarasta, niin laittaa sitten vaikka yksityisviestin myyjälle, ei tähän ilmoitukseen. Muistetaan sääntöjen korostama asia:
Lainaus:
|
Sivu luotu: 13:13 (GMT +2). |