Offipalsta.COM

Offipalsta.COM (https://forums.offipalsta.com/index.php)
-   Tekniikka & Jutustelu (https://forums.offipalsta.com/forumdisplay.php?f=150)
-   -   Pumpun testipenkki (https://forums.offipalsta.com/showthread.php?t=102055)

isuzubj 30.09.2012 07:34

Pumpun testipenkki
 
3 Liiteet
Tuollanen kikkare vois olla kaupan mikäli herättää kiinnostusta? Nyt hieman kyselyä vaan herääkö mieleenkiinto kellään. Penkki on otettu käytöstä pois ilmeisesti uudemman tieltä ja näytti ihan ok kuntoselta,jotain mittalaseja oli rikki.
Käy rivi ja jakajapumpulle.

Olkku 30.09.2012 07:43

Mitäs tolla sitte vois olla hintaa?

isuzubj 30.09.2012 07:56

ei pitäs olla kallis mut en sano enempää viel jonku satku oli mielestäni puhetta. soittelelen ko Herralle tänään ja laitan vaikka myyntiin sitten virallisesti:eek:

Mikki 30.09.2012 11:42

Lainaus:

Alkuperäinen kirjoittaja isuzubj (Viesti 921271)
Penkki on otettu käytöstä pois ilmeisesti uudemman tieltä ja näytti ihan ok kuntoselta,jotain mittalaseja oli rikki. Käy rivi ja jakajapumpulle.

Juu, hieman on "patinoitunu"... :D:D:D
Millaset suutinsarjat tulee mukaan ja kuinka paljon suutinputkia (kokoja).
Onko penkin nesteet koska vaihdettu ja tuleeko paljonki mukana???

Vinkkinä, kuvasta puuttuu vauhtipyörä, vai onko perinteinen italiaano ja moottorisuojan sisässä kammottava ankkuri???

isuzubj 30.09.2012 12:29

Lainaus:

Alkuperäinen kirjoittaja Mikki (Viesti 921335)
Juu, hieman on "patinoitunu"... :D:D:D
Millaset suutinsarjat tulee mukaan ja kuinka paljon suutinputkia (kokoja).
Onko penkin nesteet koska vaihdettu ja tuleeko paljonki mukana???

Vinkkinä, kuvasta puuttuu vauhtipyörä, vai onko perinteinen italiaano ja moottorisuojan sisässä kammottava ankkuri???

kyl siin tais olla jonkuverran sälää mukana,mut kaikkee ei muista oli hieman muuta puuhaa siinä ni ei kerenny keskittyyn ihan kympillä.. Hj.n alapään laakerien vaihtoo siin ohella.

Mikki 01.10.2012 02:35

Lainaus:

Alkuperäinen kirjoittaja isuzubj (Viesti 921351)
Hj.n alapään laakerien vaihtoo siin ohella.

Siis vanhat tulee ropusta ulos, niin uudet korkista sisään????:D:D:D:D

isuzubj 02.10.2012 19:12

Ensimmäiselle privaviestin laittaneelle ja hyvissä ajoin niin olen laittanut hinnan ja numeron. Jos ei mene hänelle niin sitten tulee yleiseen myyntiin sen jälkeen.


Sivu luotu: 14:16 (GMT +2).