Kirjaudu sisään

View Full Version : Myydään / Vaihdetaan Rosterinen jäähdytyskaappi


Teppo2
26.08.2011, 20:13
Elikkäs
Ravintolakäytöstä poistettu rosterinen jäähdytyskaappi. Voimavirralla toimii, jos toimii. Kunnosta ei tietoa mutta pitäisi olla toimiva. Kaappi on parimetriä korkea ja n. 80 cm leveä ja syvä. Tästä irtoais kaappi edullesti vaikka kalan savustimeksi tai kylmäsavu kaapiksi. Rälläköimällä reilusti rosteripeltiä projekteihin?
Yv:tä kehiin kuka huomaa tarvitsevansa. Vaihtuu muuten puskuriksi sopiviin putkiin ja mutkiin

jakenbj
26.08.2011, 20:47
Löytyy putkia ja mutkia...............Tupoksesta...........

temmi_hoo
26.08.2011, 21:15
En ole ostamassa, mutta näissä usein on jossainpäin vempelettä valmistajan tai valmistuttajan tyyppikilpi, mistä selviää yhtä sun toista. Siitä tänne voisi saada vaikkapa kuvan tai tekstit kirjoitettuna ja oltais kaikki paljon viisaampia.

... tännehän vois laittaa vaikka asennuskaljaa

pee
26.08.2011, 21:17
Ja hinta tähänkin ilmoon kiitos

Teppo2
27.08.2011, 02:23
Totta turiset veli PEE hintahan se jäi pois. Laitetaan hinnaksi 100 € ja kuvia tyyppikilvistä jne. otetaan ja laitetaan näytille sunnuntaina mikäli kaappi vielä silloin on myynnissä. Sunnuntaihin asti kommuutti on varattu.