View Full Version : Myydään VW LT40 4x4 lukko akseleilla-94 kuorkki
Elikkäs tuollainen huolto-auto,valmiit tehdas tekoiset hyllyt ja veto laatikostot..yms..renk 17.5 vannekoolla..2.4 suora kuutonen turbolla ja intercoolerilla Diesel.Hyvät talvirenkaat. Katsastetaan tarvittaessa ja toimitetaan minne tahansa maailmassa,nyt leimaa 11-10asti. Kuvia http.www.nettikone.com/771585 KUOPIOSSA. o4oo-504403 HINTA.5000;-E
Katsastetaan tänään,joten leimaa 11.-20010 asti
Vaihtoo traktori,pyörä-kuormaajaan voi ehdotella
Rekisteröimätön
09.01.2010, 15:01
Todella myyvät kuvat ;)
Voi Voi,oli näköjään jo myyty.
saisko parempia kuvia?
EDIT: tai siis hyvä kuva toi on,ei vaan kerro oikein autosta mitään...
Kyllä siitä saa kuvia lisää jos halua,vaikka nano kuvia pyörän mutterista...ja kysymällä ne asiat monesti selviää..
En ole ostamassa autoa, mutta jos pieni kymysys sallitaan. Minkä merkkiset nämä neliveto-LT:n akselit ovat? Joku hürli-jotain?
En ole ostamassa autoa, mutta jos pieni kymysys sallitaan. Minkä merkkiset nämä neliveto-LT:n akselit ovat? Joku -jotain?
Meinaat vissiin Hürlimann... ???
Eiköhän näissä ole Hurthin akselit ja NP219 jakolaatikko.
Koneena on Audi/VW/Volvo 6-sylinterinen 2.4L TD ja IC.
Pikkusen ruuvattuna menee ihan kevyesti kärry perässä.
Myyjältä unohtunut päivittää tuo uudempi linkki:
http://www.nettikone.com/799129
KIITOS. Noin juuri jakoaskissa kylti HURT mut tyyppiä en tiedä..kuitenkin Ameriikan osista on kysymys ja koosta päätellen jytäkkää tavaraa