View Full Version : runnerin takalasi
Rekisteröimätön
16.10.2008, 16:17
tietäskö joku nero mikä mun runnerin takalasisa on ku ylöspäin painaa nii piipittää ja alaspäin vaan napsahtaa vähä niinku joku rele jossain
Takalasin pyyhkijä jos ei ole kokonaan yläasennossa tai takaluukku kokonaan kiinni ei takalasi liiku
takalasista kun puhutaan nii tietäskö joku paljonko maksaa se moottori ku meni hammasratas siliäksi vai saako niitä erikseen?
Ota vasemman takaoven lasi nostimen motti vaihto osaksi. pitäis olla sama. MUISTAAKSENI!!!
Mites onko kukaan keksinyt mitään konstia millä takalasin saisi toimimaan nopeammin, kun minulla se on ainakin aika hidas ja liikkuu muutenkin kankeasti.
Uusi motti, putsaus KAIKISTA vanhoista rasvoista ja uudet kunnon rasvat tilalle . Mulla rupes pelittää ihan eri malliin noilla eväillä. Vähän on työtä purkaa mutta lopputulos on parempi kun tekee kunnolla kerralla.
saako sitä mottia tarvikkeena vai pittääkö hakia merkkiliikkeestä?