View Full Version : O: Graniittisokkelikiviä
Onkos kellekkään arvon palstalaiselle jäänyt pihanperälle vanhoja sokkelikiviä?
Tarve olisi 40-80metriä. Ja saa niistä oikein rahaakin, kun vaan on suht siististi lohkottuja.
Ostin viimesyksynä yhden satsin ja piti odottaa että vanhan talon saa päältä pois, mutta "#¤%& myyjäpä oli myynyt kivet kahteen kertaan! Joten nyt pitäis jostain pikaisesti saada kiviä..
Pete/0405671157
Bongasin Huuto.netistä: http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=31341952
Oliskohan noi sopivia? On toki hieman pidemmällä.
pasikj nyybinä
Note! This message was posted anonymously!
Joo oli vähän kaukana.
Kivet on nyt ilmeisesti löytyny lähempää ja vähän perkeleen paljon.. Jos jollain tarvetta niin ilmoituksia, voin osan myydä noista pois kun on enemmän kuin tarpeeks.
ja sit viel jostain kikkelinsovittaja eikun sokkelinkivittäjä niin alkaa syntyä <img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle>
laita hinta ja mittatietoa privana...
-pee-
ei se satu...
STRANGE POVER <img src=/smiley/firedevil.gif border=0 align=middle>
jatila offroad ry
rover ystävät ry
#235 slck ry
pähäma ry
Edited by - pee on 02/05/2006 22:12:46
Mullekkin voit pistää privalla tietoja jos noita jää<img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle>
Niitä ei oo koskaan liikaa. Tosin kyllä niitä aikas paljon uppookin jos reilun 100m 1,5m korkeeta muuria aikoo väsätä. Onneks ei oo tarkoituskaan olla valmis tänäkesänä<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
_______________________________
"Pisnes is pisnes and Love is Bullshit"
#SLCK215 BJ42 -83, FJ40 -73, Unimog 416DoKa -70