PDA

View Full Version : Myydään Hilux ln-110 nippeleitä pois nurkista


tonnisata
05.09.2014, 22:26
Pari kpl diesel koneeseen käypiä kytkinkoppia+siirtohaarukka ja taitaa löytyä haarukan kumipalje tiivistys mukaan+pultteja
Alkuperäsiä pohja"panssareita" ln-110/taro 2 kpl ehjiä tai hyviä
Molemmat oven kumitiivisteet+kiinnikkeet kaikki, oikeinhyvät , tarjoa.
Muoviset sisälokarit 3 kpl, kuskin etunen puuttuu+ näiden kiinnikkeitä lokarin reunukseen, saattaa tarvita kiinnike reunojen fixiä joku, osa ehjiä, mutta saa kelvolliset näistä kyllä jos puuttuu kokonaan tms.
Molemmat ovet, ruostetta alareunassa enempi tai vähempi, mettäpeliin ok
Konepelti, tässä mitsubishin scooppi kuskinpuolen reunassa, reikä tehty peltiin. Offiin tms ok, suora muutoin.
Xcab auton ikkunoita oviin+ takalasi+sivulasit.Ei sivulasin lukkoja enää. kysy mitkä jäljellä.Tuulilasia ei, tiiviste on vielä.
LN170 mallisen auton oikea(muistaakseni) täydellinen hyvä ovi, tarkistan jos tarvetta,
Samaisen korimallin, eli 97-> 4 ovisen version ovia täydellisiä hyviä+takalaseja voi myös kysyä, poistohinta.
Taka-akseli putkia, nämä rikkinäisiä, mutta näistä saa laipat peränkoppaan ja vetareille esim kiihdytys käyttöön rakenteluun, useita, halpoja. Vetoakseleita ln 110 4wd ja pari takaveto hilux akseleita myös+banjo siihen.
Hilun 4wd norra jousilehtiä useita, katkenneeen tilalle
Lisäilen romppeita kun eteen sattuu, pihan tyhjennys...

Hinnat 10-120e väliin näillä.

Yv tä jos alkaa kauppoja tulemaan :)

tonnisata
25.11.2014, 20:19
jotain löytyy vielä

huhhuhhuh
18.12.2016, 14:05
Onko taka-akseli vielä myymättä?
Mikä välitys siinä perässä?
Terv. olli 0505234216