Kirjaudu sisään

View Full Version : Myyty HJ61


Supermullikka
01.05.2014, 16:45
Myydään 1990 vuosimallin hj61. Tekniikaltaa täysin toimiva kampe, kori on silkkaa pehua. Ajettu noille sijoilleen muutamia vuosia sitten, tarkoitus oli vaihtaa parempi koppa päälle. Laatikko, kone ja lukkoakselit toimii täysin. Webastokin on mutta siinä on jotain vikaa. Sähköikkunat ja keskuslukko. Sisusta irrotettu mutta kaikki ne siellä sisällä pitäis olla. Tekniikalla ajettu 430 tkm.
MYYTY!

Lisäksi toinen koppa joka oli tarkoitus tinailla tuon pehun tilalle. Alettu jo pohjaa hitsailla, katossa lommo joka tullu nosturin kourasta. Lisäksi tuulilasin yläreunassa kuhmu. Tuulilasi rikki, ovet ja luukut sekä lokasuojat puuttuu. Palkkihelmat heppailtu kiinni. Takakaarten korjauspalat mukaan. 150 €.

Todella hyvät ovet, väriltään siniset 70€ kpl tai 250€ koko rinki. Kuskin ovessa pieni lommo ja pari pientä pintaruostetäplää. Säilytetty kuivassa ja maasta irti.

Todella hyvä konepelti, tummanharmaa. 100€.

Etulokasuojat, punaiset, ei mitkää parhaat mutta vielä noista jotain saa aikaan. 30€ kpl, tuli kuvattua vain toinen mutta saman kuntoisia molemmat.

Lasikuituluukku, yksiosainen koko luukku, tummanvihreä/musta. 120€.

Lisäksi on pehut ovet ja kaikkea muuta sälää mitä on tullut irrotettua. Esim penkit eteen ja taakse plyysipäälisillä. 1500€ saa hakea koko läjän. Jos haluat vaikka pelkät akselit niin sekin onnistuu mutta samalla hintaa saat koko tuon hj:n.

Soittoa numeroon nol viis nol, 521 nol, yks viis yks. Mailia osotteeseen supermullikka ät hotmail piste com. Kaikki kamat Laihialla ja albumista löytyy kuvia myytävistä jutuista.

EDIT! HJ61 MYYTY! Loput siirretty varaosapuolelle myyntiin!